Ani de Experienta In Seo

Ani de Experienta In Seo

Deoarece ne plac clientii ce inainte de a apela la serviciile noastre aleg sa se informeze despre noi, despre felul în care lucram si sa arunce o privire asupra proiectelor  pe care le-am finalizat cu succes pana in prezent, am alcatuit o lista cu cateva dintre avantajele pe care le oferim. Daca acestea au fost convingatoare va stam la dispozitie pentru inceperea unei colaborari

1. Ani de experienta

Cu totii stim faptul ca informațiile pe care le primim, fara exersare, nu sunt nici pe jumatate la fel de valoroase si benefice precum punerea efectiva in practica a lucrurilor. Cum i se mai spune, de multe ori inveti foarte bine din greseli. Testele pe care le-am facut de-a lungul timpului, rezultatele pozitive pe care le-am observat si experimentat reprezinta ansambul de cunostinte pe care le folosim in momentul in care lucram la un proiect.

2. Recomandarile clientilor

Fiindca e normal ca parerile si recomandarile persoanelor ce au lucrat cu noi sa conteze mai mult decat felul in care noi ne descriem, orice potential client e liber sa citeasca testimonialele lasate de-a lungul timpului de clientii nostrii.

3. Portofoliu vast

Pentru a vedea cum arata ''in realitate'' proiectele in care ne-am implicat si pentru care echipa noastra a consumat multe cafele, poti accesa pagina dedicat portofoliului. Am lucrat atat la site-uri mici de prezentare, de structura simpla alcatuita din 3-4 pagini, cateva poze si cateva mii de cuvinte ce descriu activitatea business-ului, cat si la magazine online complexe, cu numar de produse cuprins intre cateva zeci si cateva mii, care au ajuns datorita serviciilor noastre sa ocupe primele pozitii in SERP in nisa respectiva.

Conform proverbului, ”cuvintele sunt de prisos” ne oprim aici cu ”laudele” si iti recomandam sa testezi chiar tu serviciile noastre pentru a putea transmite mai departe feedback-ul si concluzia la care ai ajuns in urma colaborarii.

Lasa un comentariu